Veateade

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /data05/virt43273/domeenid/www.nuppi.eu/htdocs/includes/menu.inc).

WAN EXPO NÄITUS – Rasedate ja väikelaste festival

26. aprillil toimus rasedate ja laste festival WAN Expo.

Juba kümnes WAN Expo näitus rõõmustas pealinna elanikke ja külastajaid oma meelelahutusliku ja tegevusterohke programmi ning meie – NUPPI ® lastetoidu tootja - osavõtuga.

Nelja päeva jooksul viisime läbi huvitavaid üritusi lastele, nende vanematele ja tulevastele lastevanematele ning oleme kõigile suure uudishimu eest meie NUPPI ® toodete vastu ääretult tänulikud.

NUPPI ® tooted ei jätnud mitte kedagi ükskõikseks.

Emmed degusteerisid suurima heameelega meie uusimat piimasegu - NUPPI ® EMA, mis on rikastatud vitamiinide ja mineraalainetega ning on spetsiaalselt väljatöötatud lisatoiduks rasedatele naistele ja imetavatele emadele, samal ajal kui väikelapsed vaimustusid vaniljemaitselisest piimasegust NUPPI ® GOLD 3.

Igale lapsele kinkisime lilla NUPPI ® õhupalli ning oleme väga õnnelikud, et suutsime sellega kõigi tuju tõsta ja ootame teieb kõigiga uusi kohtumisi!

Мe täname kõiki osalejaid ja külastajaid!